SENSE SEERIA –
KONTROLL

Oxdogi ainulaadsed ümmarguse kujuga padelireketid ühendavad endas ülima kontrolli ja võimsuse. Ümmargune kuju koos tõeliselt hea tasakaalu ja kontrolliga töötab suurepäraselt kaitsemängus ja sobib nii algajale kui ka kogenud mängijale. Tõenäoliselt kõige kiirem ümmargune padelireket maailmas!

PowerRibs asetus reketi alumises osas ja HES-Carbon lisavad jõudu/kiirust ründemängus. DSH – Double Size Holes muster suurendab tasakaalu ja spinni ning parandab mängitavust väljaspool sweet spot’i. RBS – Racket Balance System võimaldab kohandada reketi raskuspunkti. HES-Carbon muudab energia kiiruseks/võimsuseks ja suurendab vastupidavust.

Vibradamp on ainulaadne 3-kihilise konstruktsiooniga vibratsioonide summutamise süsteem. Spetsiaalsed kiud käepideme keskel summutavad vibratsiooni. Neli silikoonist sisendit (eemaldatavad) on täiendavaks kaitseks vibratsioonide eest. Kahe kihiline ülemine kiht tagab parima haardumise, reljeefne pind maksimaalse gripi ja perforatsioon niiskuse imendumise. Vibrasummutussüsteem vähendab koormust randmele, õlale ja küünarnukile.

SENSE PRO

Tõenäoliselt kõige võimsam ümmargune padelireket maailmas. Sobib kesktaseme ja edasijõudnud mängijatele, kellele meeldib ümmarguse reketi kontroll ja soovivad lisajõudu.

JÕUD

KONTROLL

TÄPSUS

SENSE TOUR

Suurepärase kontrolliga padelireket, mis aitab mängijaid igas mänguosas. Sobib nii alustavatele kui ka edasijõudnud mängijatele.

JÕUD

KONTROLL

TÄPSUS

SENSE MATCH

Alustavale mängijale, kes soovib lihtsasti mängitavat padelireketit, mis pakub suurepärast kontrolli ja täpsust.

JÕUD

KONTROLL

TÄPSUS