Tehnoloogiad

LIHTSAD, KUID TÄPSED padeliREKETI OMADUSED

POWER-CONTROL

Neli erinevat mängufunktsiooni taset, mis on optimeeritud parima mängitavuse saavutamiseks alates Jõust (POWER) kuni Kontrollini (CONTROL).

POWERRIBS

PowerRibs tehnoloogia koos HES-Carboniga muudab jõu suuremaks kiiruseks ja paremaks vastupidavuseks. Igal padelireketi seerial on oma positsioon maksimaalse jõudluse saavutamiseks.

KUJU

Agressiivsete raamikonstruktsioonidega on kaetud kõik mängustiilid.
Diamond on meie kõige võimsam kollektsioon, Dropil on lisajõud padelireketi ülaosas ja laiem sweet spot, Round on väga hea kontrolliga ja tõenäoliselt kõige võimsam ja tasakaalustatum ümmargune reket turul.

VIBRADAMP

Vibradamp on ainulaadne 3-kihilise konstruktsiooniga vibratsioonide summutamise süsteem. Spetsiaalsed kiud käepideme keskel summutavad vibratsiooni. Neli silikoonist sisendit (eemaldatavad) on täiendavaks kaitseks vibratsioonide eest. Kahekihiline, mille ülemine kiht tagab parima haardumise, reljeefne pind maksimaalse gripi ja perforatsioon niiskuse imendumise. Vibrasummutussüsteem vähendab koormust randmele, õlale ja küünarnukile.

TASAKAAL

Kaks tasakaaluvõimalust annavad padelireketile lisajõudu, tasakaalu või mõlema kombinatsiooni. RBS – Racket Balance System’i abil saad tasakaalu veelgi rohkem muuta, et see sobiks Sinu mängustiiliga.

SILENTSPEED

Revolutsiooniline SilentSpeed tehnoloogia viib Sinu mängu järgmisele tasemele koos PowerRibs tehnoloogiaga, mis muudab Sinu jõu suuremaks kiiruseks vähema pingutuse, heli ja suurenenud kontrolliga.

MATERJAL

HES-Carbon reageerib kiiremini ja muudab maksimaalse energia kiiruseks, võimsuseks ja suuremaks vastupidavuseks. Oxdogi ainulaadne süsiniku- ja vaiguprotsess optimeerib kiudude jõudlust. Mitmekihiline R700 komposiit on vastupidav ja tagab tõhuse jõuülekande kiiruseks ja võimsuseks.

RBS – RACKET BALANCE SYSTEM

Roostevabad raskused muudavad padelireketi tasakaalupunkti. Ülemine 4g raskus annab rohkem ülemist tasakaalu ja alumine 8g annab keskmist tasakaalu, mis vähendab ka randme ja õla koormust. Alumine raskus on kruviga eemaldatav.

DURAL MOULDED

Tänu ulatuslikule testimisele ja efektiivsele tootmisprotsessile pakuvad Oxdog reketiraamid tipptasemel jõudlust ja vastupidavust, PowerRibs tehnoloogia muudab need veelgi optimaalsemaks.

DSH – DOUBLE SIZE HOLES

Double Size Hole muster on loodud parima haarde, võimsuse ja tasakaalu saavutamiseks. DSH parandab mängitavust väljaspool sweet spoti ja samal ajal maksimeerib võimsust.