Oxdog Ultimate Pro

279,00 

Toode on hetkel laost otsas!
Kui Teil on huvi antud toote vastu, siis võtke meiega ühendust info@sportmode.ee ning saame Teile täpsustada uue kauba saabumise kuupäeva.
BrändOxdog
KujuDiamond
Kaal365g
TugevusMedium+
MaterjalHES Carbon
TasakaalÜleval
OmadusedJõud-kontroll
TaseKesktase, Edasijõudnud

JÕUD

KONTROLL

TÄPSUS


Jõud-Kontroll (Power-Control) padelireket edasijõudnud mängijatele. SilentSpeed tehnoloogia annab sinu mängule jõudu hämmastavalt madala heliga.

Oxdogi innovatiivsed teemantkujulised padelireketid. Täiuslik kombinatsioon uuest tehnoloogiast ja funktsionaalsest jõudlusest, mis aitab Sind kõrgemal tasemel mängida.

PowerRibs tehnoloogia padelireketi ülaosas aitab saavutada maksimaalset võimsust ja tasakaalu. DSH – Double Size Holes parandab mängitavust väljaspool sweetspot’i. RBS – Racket Balance System annab võimaluse kohandada reketi raskuspunkti. HES-Carbon muudab energia kiiruseks/võimsuseks ning suurendab reketi vastupidavust.

Vibradamp on ainulaadne 3-kihilise konstruktsiooniga vibratsioonide summutamise süsteem. Spetsiaalsed kiud käepideme keskel summutavad vibratsiooni. Neli silikoonist sisendit (eemaldatavad) on täiendavaks kaitseks vibratsioonide eest. Kahe kihiline ülemine kiht tagab parima haardumise, reljeefne pind maksimaalse gripi ja perforatsioon niiskuse imendumise. Vibrasummutussüsteem vähendab koormust randmele, õlale ja küünarnukile.